O produktu

Digitální váhy využívají kombinace moderní elektroniky, odolných materiálů a spolehlivých funkcí. Díky tomu lze vážit širokou škálu předmětů a věcí. Ať už se jedná o potraviny, drahé kovy, drahokamy, šperky, mince, bylinky, koření, léky, kávu, modely nebo zvířata a lidi.

Jaké digitální váhy rozlišujeme

  • Kapesní váhy
  • Laboratorní a zlatnické váhy
  • Stolní váhy
  • Kuchyňské váhy
  • Osobní váhy
  • Lékařské váhy
  • Závěsné váhy

Ačkoli pojem digitální může vzbuzovat dojem čehosi křehkého, skutečnost je přesně opačná. Vnitřní elektronika je u kvalitních produktů pečlivě chráněna odolným materiálem, který zajistí dlouhou funkčnost.

Moderní technika ja široce využívána nejen v práci, ale i při běžnějších příležitostech, jako je vaření nebo hobby aktivity jako rybaření apod.

Proč používat digitální váhy

Výhodou není jen přesnost v určení hmotnosti, ale i spolehlivost, dlouhá životnost a množství užitečných funkcí, jež umožňuje pouze elektronika.

Například osobní váhy vám při vážení oznámí, že jste oproti minulému týdnu zhubli, jaký máte poměr svaloviny a tuku a navíc dají tip, co byste měli dělat, abyste zhubli nebo si udrželi zdraví. Podobně vyspělými funkcemi disponují i ostatní druhy digitálních vah.

Kde koupit digitální váhu

Popis jednotlivých druhů produktů

Kapesní váhy

Mobilní váhy se širokým způsobem využití. Lze jimi přesně vážit předměty menší velikosti (drahé kameny apod.). Ideální všude tam, kde rozhoduje přesnost, ne vyšší hmotnost a rozměry vážených věcí.

Laboratorní a zlatnické váhy

Profesionální přístroje, které se vyznačují dokonalou přesností. V laboratořích je potřeba mít vždy jednoznačně určené množství daných látek. To samé ve zlatnictví a při manipulaci s drahými kovy a kameny.

Stolní váhy

Používají se většinou v provozech – obchodech, trzích a dalších místech. Kombinují funkčnost, úsporu místa a zároveň možnost vážit i větší předměty. Existují také poštovní a balíkové váhy.

Kuchyňské váhy

Přesný poměr surovin v kuchyni zajistí tento nepostradatelný pomocník.

Osobní váhy

Samozřejmá součást domova. Podle druhu váhy lze vážit až do hranice 140 kg.

Lékařské váhy

K nezbytnému vybavení ordinace patří lékařské váhy. Ty je možné zakoupit ve více variantách, vždy pro konkrétní účel.

Závěsné váhy

Spolehlivé, jednoduše použitelné a úsporné na místo. Jsou určeny k vážení balíků, různých předmětů, ryb a jiných zvířat.

Rybářské váhy

Speciální typ závěsných vah. Lze jednoduše zavěsit na libovolné místo a vážit s přesností na 10g úlovky až do váhy 40kg.

E-shop

Zlatnická váha Z1 - 20 / 0,001g

Zlatnická váha

Zlatnická váha s extrémní přesností na 0,001g. Tato digitální váha je vhodná zejména na vážení zlata, stříbra a různých šperků. Maximální zatížení váhy je 20g.

Přejít do e-shopu »

Rybářská váha R1

Rybářská váha R1

Jednoduchá digitální závěsná rybářská váha s výborným vlastnostmi. Váhu lze jednoduše zavěsit na libovolné místo a vážit s přesností na 10g úlovky až do váhy 40kg.

Přejít do e-shopu »

Kapesní digitální váha S2 100 / 0,01g

Kapesní digitální váha S2 100 / 0,01g

Kvalitní kapesní digitální váha s přesností na 0,01g a maximálním zatížením 100g, která je vhodná na vážení jakýchkoliv drobných předmětů. Váha je extrémně přesná a lehce přenositelná.

Přejít do e-shopu »